Skupina Paroc

Paroc Group

Paroc je předním výrobcem energetickyefktivních izolačních řešení v regionu Baltického moře. Základním stavebním kamenem naší činnosti je orientace na zákazníka a zaměstnance, neustálé inovace, růst rentability a udržitelného rozvoje.

Produkty Parocu zahrnují stavební izolace, technické izolace, lodní a offshore izolace, sendvičové panely a akustické produkty.   Produkty jsou vyráběny ve Finsku, Švédsku, Litvě a Polsku a od roku 2013 také v Rusku. Společnost má obchodní kanceláře ve 14-ti evropských zemích. Skupina Paroc Group je ve vlastnictví konzorcia bank a dalších investorských institucí dále jako minoritní vlastníci jsou to pak zaměstnanci Parocu. V roce 2016 náš čistý obrat dosáhnul 375.5 MEUR a zaměstnáváme v průměru 1.835 lidí.

Paroc se dělí na pět divizí: Stavební izolace, Technické izolace, Panel systém, Rusko a základní výrobu polotovaru Base.

Stavební izolace nabízejí širokou škálu výrobků a řešení pro všechny druhy budov a pro různé skupiny zákazníků. Stavební izolace jsou především používány k tepelné, protipožární a zvukové izolaci vnějších stěn, střech, podlah, suterénůmezaninů a příčekZvukové izolace zahrnují zvukotěsné stropy, stěnové obkladové panely a výrobky pro tlumení průmyslového hluku.

Technické izolace zastupují výrobky s přidanou hodnotou používané k tepelné, protipožární, zvukové a kondenzační izolaci v obytných budovách (vytápění, větrání a klimatizace/ TZB), v průmyslových procesech a potrubních systémechlodních konstrukcích a průmyslových zařízení (OEM).

Sendvičové panely PAROC® jsou lehké panely s ocelovým pláštěm, jejichž jádro tvoří minerální vlna. Panely PAROC® se používají pro fasády, dílčí příčky a stropy ve veřejných, komerčních a průmyslových budovách. Čtěte více o PAROC® panels.

Informace o vedení Paroc group jsou dostupné na naší mezinárodní internetové stránce